Aktualnie koszyk jest pusty

Zestaw wiercąco pogłębiający z obrotowym ogranicznikiem głębokości FAMAG® seria 3577

 

Wiosna, a z nią czas na prace przydomowe. Co powiecie Państwo na nowy taras?

 

Do wyboru mamy szeroką gamę gatunków drewna, z którego można wykonać własny taras. Jeśli decyzja zakupu padnie na twarde europejskie drewno lub gatunek egzotyczny, to z pewnością wykonanie odwiertów pod połączenia desek tarasowych z konstrukcją nośną, będzie sporym wyzwaniem.

Szczególnie tanie narzędzia o niewiadomym pochodzeniu nie radzą sobie z tak trudnym zadaniem... Niejednokrotnie możliwości takich narzędzi są ograniczone wywołując poczucie niedosytu, a nawet złości po ich zakupie.

 

FAMAG® oferuje zestaw wiercąco pogłębiający z obrotowym ogranicznikiem głębokości (symbol 3577), dzięki któremu możliwe jest sprawne wykonywanie odwiertów pod połączenia desek tarasowych do konstrukcji bez obawy uszkodzenia materiału czy też samego narzędzia.

 

Prostopadłe do powierzchni, estetyczne odwierty i pogłębienia o stałej głębokości, to realny efekt pracy przy użyciu tego doskonałego narzędzia.

 

Właściwie wykonane odwierty w desce tarasowej umożliwiają rówomierne osadzenie wkrętu. Wystawająca ponad powierzchnię główka wkrętu lub krzywe wejście wkrętu w materiał to przeszłość.

 

Uwzgledniając najczęściej stosowane przy montażach rozmiary wkrętów, FAMAG® stworzył zestaw z wiertłami Ø 4, 5, 6 mm, pogłębiaczem 60˚ i obrotowym ogranicznikiem głębokości z mosiądzu (symbol 3577.504).

 

Dzięki możliwości bezskokowego ustawienia do siebie każdego z elementów zestawu, można uzyskać głębokość odwiertu oraz głębokość pogłębienia, odpowiednią od potrzeb i rozmiarów używanych wkrętów.

 

Osadzony na łożysku ogranicznik, zapobiega powstawaniu nieestetycznych odciśnięć na powierzchni wierconej deski tarasowej i dodatkowo wspomaga prostopadłe ustawienie narzędzia do płaszczyzny materiału.

 

Oczywiście każdy element zestawu jest dostępny oddzielnie, a zestawienie w całość jest bardzo proste. Wszystkie jednostkowe części narzędzia są do siebie idealnie dopasowane. Po osadzeniu i dokręceniu do siebie elementów śrubami dociskowymi, uzyskuje się bardzo stabilne narzędzie oraz gwarantowaną satysfakcję z jego zakupu.

Robert Malinowski (2014-03-25 10:01)
O firmie Produkty Nowości Newsletter Media